O nas

 

imagesW4RK6HGS

Małgorzata Wasilewska – dyrektor Centrum CROP

psycholog,    certyfikowany psychoterapeuta systemowy,

logopeda

terapeuta integracji sensorycznej

 W Centrum CROP zajmuje się terapią i diagnozą psychologiczną i logopedyczną dzieci, młodzieży, osób dorosłych. Specjalizuje się w problematyce trudności wychowawczych, nie radzenia sobie z agresją rówieśniczą, a głównie w pracy z osobami cierpiącymi z powodu lęku, depresji, fobii, natręctw, znajdującymi się w kryzysowych sytuacjach życiowych lub borykającymi się z trudnościami w relacjach społecznych. Przeprowadza badania psychologiczne, prowadzi zajęcia profilaktyczne, grupy wsparcia, grupy terapeutyczne,  treningi relaksacyjne i szkolenia.
W zakresie logopedii pracuje z dziećmi i dorosłymi mającymi trudności artykulacyjne, problemy z poprawną wymową, i osobami jąkającymi się.

W zakresie integracji sensorycznej zajmuje się diagnozą i prowadzi terapię SI.

Pracuje pod superwizją Superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

 

imagesW4RK6HGS

Aleksandra Stelmaszak

psycholog, psychoterapeuta w procesie certyfikacji, realizator programu ,,Szkoła dla rodziców i wychowawców”

W Centrum CROP prowadzi konsultacje i terapie psychologiczne dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych, a także zajęcia profilaktyczne, socjoterapeutyczne, grupy wsparcia i warsztaty. W swojej pracy zajmuje się również diagnozą  i terapią zaburzeń sensorycznych w oparciu o model terapeutyczny Carla Delacato. W pracy terapeutycznej ceni możliwość towarzyszenia Klientom w procesie zmiany, wykorzystując założenia Terapii Systemowej i Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach.

 

imagesW4RK6HGS

Karolina Rymanowska

logopeda, psycholog

W Centrum CROP prowadzi diagnozę i terapię logopedyczną, terapię psychologiczną, dla dziećmi i młodzieży, terapię par. Specjalizuje się w problematyce trudności wychowawczych, trudności związanych z komunikacją w rodzinie, małżeństwie. W terapii logopedycznej z kolei z pasją rozwija umiejętności w obszarze pracy z małymi dziećmi z opóźnionym rozwojem mowy i jest to jej główne działanie w obecnej praktyce zawodowej.

 

Zespół Centrum CROP tworzy wykwalifikowana kadra:

 imagesW4RK6HGS   psycholog

     imagesW4RK6HGS psycholog dziecięcy

         imagesW4RK6HGS psychoterapeuci

              imagesW4RK6HGS  logopedzi

                   imagesW4RK6HGS terapeuci integracji sensorycznej

                         imagesW4RK6HGS   pedagog/terapeuta dysleksji